- Hjem
- Produkter
- Mandskabslifte
- P 130 A FORD NEW RANGER GSR 2.0
P 130 A
FORD NEW RANGER GSR 2.0
Tilbudsinformation
Lokationsdetaljer
Modena, 41122 - Italien
Forhandler, detaljer
Palfinger SRL Tilgængelighed
Tilgængelig
Kontaktperson
Palfinger SRL FÅ DIN KOMPLETTE LASTBIL NU OG
KONTAKT SÆLGEREN
| Producent | PALFINGER |
|---|---|
| Model | P130 A |
| Produktionsår | 2026 |
| Maks. arbejdshøjde | 13,00 m |
|---|---|
| Søjlerotation | 360° |
| Kurvens kapacitet | 200 kg |
| Kurvemateriale | Fiberglass |
| Lastbilproducent | FORD |
|---|---|
| Vehicle type | FORD RANGER E6 3,5 TON |
| Førerhus | B |
| Akselafstand | 3270 |
|---|---|
| Emissionsnorm | EURO 6 |
| Aksler | 4x4 |
| Totalvægt | 3,5 TON |